FAQ  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Rejestracja  | Zaloguj
Forum Techniczne JEEP Cherokee XJ Strona Główna
Forum Techniczne JEEP Cherokee XJ - Warunki Rejestracji

Właściciel FORUM, Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane na FORUM, jednak podejmą starania mające na celu jak najszybsze usuwanie wszelkich materiałów uznawanych za obraźliwe, noszących znamiona pomówień lub gróźb. Zawartość każdego postu na tym FORUM wyraża poglądy i opinie jego autora, który ponosi za nie pełną odpowiedzialność. Dokonując niniejszej rejestracji Użytkownik FORUM zgadza się na warunki określone w Regulaminie FORUM, a w szczególności zgadza się nie pisać żadnych tekstów powszechnie uznanych za naganne i nieetyczne, obraźliwych, oszczerczych, atakujących personalnie rozmówców, godzących w dobra innych osób, obscenicznych, wulgarnych, nienawistnych, zawierających groźby i innych sprzecznych z prawem. Dopuszczalne jest opisywanie negatywnych zjawisk i sytuacji, jednak przy zachowaniu zasady niepodawania danych personalnych umożliwiających identyfikację osoby, której dotyczą, chyba, że post zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem autora. Niedopuszczalne jest również pomawianie i obrażanie osób z podaniem danych umożliwiających ich identyfikację. Złamanie powyższych zasad może być przyczyną usunięcia fragmentów postu, całego postu a nawet czasowego lub trwałego zablokowania możliwości wypowiadania się na FORUM Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że Właściciel, Administrator i Moderatorzy tego FORUM mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzam się, że wszystkie informacje, które wpiszę będą przechowywane w bazie danych i o ile nie zostaną zaznaczone, w ramach udostępnionych opcji technicznych, jako nie do pokazywania, to będą widoczne dla wszystkich Użytkowników i Gości na FORUM. Informacje zaznaczone jako nie do pokazywania nie będą podawane bez zgody Użytkownika żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże Właściciel, Administrator i Moderatorzy tego FORUM nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych. Skrypt tego FORUM wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na komputerze Użytkownika. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które zostały podane i służą jedynie ułatwieniu korzystania z FORUM. Adres e-mail jest wykorzystywany dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła, do przesłania nowego hasła, w przypadku jeśli Użytkownik zapomni dotychczasowego oraz do przekazywania ważnych informacji związanych z funkcjonowaniem FORUM.

W przypadku podania błędnego adresu e-mail przy rejestracji profilu lub braku aktywacji przez 48 godziny Administrator może usunąć nieaktywowany profil.


Klikając na znajdujący się poniżej odnośnik Zgadzam Się na te warunki zgadzasz się na te warunki i przechodzisz do dalszego procesu Rejestracji.

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,031 sekundy. Zapytań do SQL: 5